MAGAZİN -- 26 Nisan 2016

Ünlü ve Bıçakçı Ailesi'nin Mutlu Günü

Magazinizmir
Relax Mode'un sahibi Haydar Emre Ünlü ile Fizyoterapist Gizem Bıçakçı, Kaya İzmir Thermal& Convention'da düzenlenen düğün töreniyle bir ömür boyu birlikteliğe evet dedi.

Bıçakçılar Madenciliğin sahibi Mustafa Bıçakçı ve Zübeyde Bıçakçı’nın kızları Gizem Bıçakçı’nın nikah masasındaki şahitliğini Merve Aksünger, Mehmet Bıçakçı, Dilek Narinoğlu üstlenirken İşadamı Mehmet Ünlü ve Safigül Ünlü’nün Oğulları Haydar Emre Ünlü’nün şahitliğini Raşit Ünlü ve Sedat Çelik üstlendi.

Bir buçuk yıl önce tanışan ve 2015 Aralık ayında nişanlanarak evlilik yolunda ilk adımı atan çifti bu özel gününde sevenleri yalnız bırakmadı.
Haydar Emre Ünlü’nün Kupon By Tosyalı "Samim Hancıoğlu" imzasını taşıyan damatlığı düğüne katılan davetlilerden tam not alırken Gizem Bıçakçı’nın Aysira Moda evinin tasarımını yaptığı gelinliği şıklığı ile göz doldurdu.

Düğünde Agean Band’in ve Siye Biye müzik grubunun seslendirdiği müzikler eşliğinde eğlence dolu bir gece geçirdi. Düğünün en güzel anları Etistar fotoğrafçılık tarafından ölümsüzleştirildi.
Çiçeği burnunda evli çift, balayı için rotary Miami’ye çevirdi.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN