Ünlü Spa Bloggerı İzmir'de

Swissotel Büyük Efes ekibi, dünyanın önde gelen uluslararası Spa yazarlarından Anne Dimon'u İzmir'de ağırladı.İzmir’in bilinirliğini arttırmak adına birçok projede ön sırada yer alan Swissôtel Büyük Efes, uluslararası basın mensuplarını ve dünyaca ünlü blogger’ları İzmir’de ağırlamaya devam ediyor. Son konuğu ise uluslararası Spa yazalarından Kanadalı yazar Anne Dimon oldu.

20 yıldır dünyanın birçok ülkesinde yer alan Spa ve sağlık merkezlerini gezerek edindiği deneyimleri dijital ve basılı mecralarda paylaşan Kanadalı Editör, Yazar ve Gazeteci Dimon, gazetecilik mesleğinden önce kendi Halkla İlişkiler şirketini yönetiyordu. Spa ve sağlık alanındaki yazıları ve önerileriyle sosyal medyada on binden fazla takipçisi olan Anne Dimon, alanında otorite olarak kabul ediliyor.

Swissôtel’in ekibiyle Kemeraltı, Alsancak, Tarihi Asansör, Çeşme ve Efes Harabelerini gezen aynı zamanda otelin Spa ve sağlık merkezi Pürovel Spa &Sport’u deneyimleyen Spa yazarı, ilk kez geldiği İzmir’e hayran kaldığını ifade etti.

Swissôtel Büyük Efes’in Genel Müdürü H.Rıza Elibol, gerçekleştirmekte oldukları uluslararası basın gezileriyle İzmir’in dünyaya tanıtılması konusunda önemli aşamalar kaydettiklerini dile getirdi. Sözlerine devam eden Elibol, İzmir’in tanıtımı için gerçekleştirdikleri bu faaliyetlerin meyvelerini İzmirliler olarak almaya başladıklarının en büyük göstergesinin otellerin doluluk oranlarındaki artış olduğunu belirtti.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Spa Bloggerı izmir, izmir Spa Bloggerı, Swissôtel Büyük Efes Oteli İzmir, İzmir Swissôtel Büyük Efes Oteli, Anne Dimon, Kemeraltı İzmir, Alsancak İzmir, Tarihi Asansör İzmir, Çeşme İzmir, Efes Harabeleri İzmir, Spa Sağlık Merkezi İzmir, Pürovel Spa&Sport İzmir, H.Rıza Elibol, izmir etkinlikleri, izmir cemiyet hayatı