Ünlü Modacı Ertan Kayıtken’den Anlamlı Defile

’Nefes’’ Podyumda… Sosyal sorumluluk projelerine verdiği destekle tanınan ünlü modacı Ertan Kayıtken,adını projeden alan ‘’Nefes’’ koleksiyonuyla,Behçet Uz çocuk hastanesi vakfı ile çocuklar için bir araya geldi.‘’Nefes’’; organizasyonunu Öner Evez’in üstlendiği, İzmir Hilton Oteli’nde gerçekleşen muhteşem bir defileyle sanat, cemiyet ve iş dünyasının ünlü simalarının karşısında görücüye çıktı. Elde edilecek gelirle Behçet Uz çocuk hastanesi çocuk servisine Neonatal Ventilatör ( solunum aygıtı ) alınacak.

Ünlü oyuncu Ceyda Ateş defilenin finalinde ilk kez gelinlik giydi, Hollywood’da bir film çekimi için bulunan Wilma Elles,çekimine ara vererek defile için İzmi’e geldi.Yeni çıkan albümüyle fırtınalar estiren Ayşe Hatun Önalve Türkiye’nin ünlü top modelleri Tülin Şahin,Özge Ulusoy,Merve Büyüksaraç,Ebru Öztürk,Yüksel Ak premature bebeklere solunum cihazı alınması için podyumda ki yerini aldı. 75 parçadan oluşan ‘’Nefes’’, Türk Kadınının dünya modasıyla parallel bir giyim sitiline sahip olduğunu ispatlamak adına ayrıca bir önem taşırken, koleksiyondaki danteller,üzerinde kendinden desenli çizgileri bulunan satenler,ipek tüller ve swaroski taşlarla bütünleşen şık gece kıyafetleri ile defileyi izleyenler büyülü bir moda yolculuğu yaşadı.

 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Ertan Kayıtken, Ertan kayıtken defilesi, İzmir Hilton Oteli, Sanat, cemiyet, iş dünyası, Behçet Uz çocuk hastahanesi, WilmaElles, Ebru Öztürk, Yüksel Ak, TülinŞahin, Ayşe Hatun Önal, Ceyda Ateş, Özge Ulusoy