Ulusoy ve Dimli Ailelerinin Mutlu Günü

Muğla üniversitesi turizm fakültesi mezunu olan Guest Services Officer otel resepsiyonist olarak görev yapan Cansel Ulusoy ile Ege Üniversitesi bilgisayar programcılığı mezunu Demet Özler Ajans -Görsel İletişim Uzmanı Onur İsmail Dimli geçtiğimiz hafta sonu sade bir törenle yaşamlarını birleştirdi.Wyndham Grand İzmir Oteli Punta salonunda gerçekleştirilen nikah töreninde çiftin şahitliğini Veli Gülay, Nejdet Dimli, Haydar Ulusoy üstlendi.

10 yıldır beraber olan genç çiftin, nikah törenine akraba ve arkadaşlarından oluşan 200 davetli katıldı. Punta salonunda gerçekleşen nikah töreninin ardından davetliler terasta hazırlanan özel alanda kokteyle geçti.

Gelinliğin Liz Martinezin 2016 kreasyondan özel dikim olarak beyaz podyum'da hazırlandığı davette damat beyde Sarar imzası taşıyan takımıyla göz kamaştırdı. Yeni evli çift balayı tatili için ise Bodrum’u tercih etti.

 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Guest Services Officer Otel, Cansel Ulusoy, Demet Özler, Demet Özler Ajans İzmir, İzmir Demet Özler Ajans, Onur İsmail Dimli, Wyndham Grand İzmir Otel, Veli Gülay, Nejdet Dimli, Haydar Ulusoy, Liz Martinezin, Sarar İzmir, İzmir Etkinlikleri, İzmir Cemiyeti