Ufuk Demirci İle Dicle Erkoç'un En Mutlu Günü

Yener Ayakkabı’nın sahibi Ufuk Demirci ile General Motors’da pazarlama uzmanı olarak görev yapan Dicle Erkoç, Kaya İzmir Thermal& Convention’da düzenlenen kır düğünü ile evlendi.Demirci Deri AŞ’nin sahibi Halil İbrahim Demirci ile İmren Demirci’nin oğulları Ufuk Demirci’nin nikah şahitliğini İlhan Şen üstlenirken Avukat Fatih Kamil Erkoç ile Saliha Erkoç’un kızları Dicle Erkoç’un şahitliğini ise Yalçın Erkoç üstlendi. Geçtiğimiz yaz nişanlanarak evlilik yolunda ilk adımı atan çifti bu özel günlerinde yurtdışından ve yurtiçinden İzmir’e gelen yakınları yalnız bırakmadı.

Dicle Erkoç’un Sisters modaevinin imzasını taşıyan gelinliği konuklardan tam not alırken Ufuk Demirci’nin WW Collection şıklığını yansıtan damatlığı göz doldurdu.

Diva Wedding’in organizasyonunu yaptığı düğün töreninde sahne alan Sunshine band seslendirdiği şarkılarla konuklara unutulmaz bir gece yaşattı. Bu özel günün en güzel anları Etistar fotoğrafçılık tarafından ölümsüzleştirildi.

Çiçeği burnunda evli çift balayı için Bali’ye gitmeyi tercih etti.  


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Düğün, Ufuk Demirci İle Dicle Erkoç, Ufuk Demirci, Dicle Erkoç, Demirci Deri, Gelin, Damat, Özel Gün, Nikah, İzmir, Diva Wedding, Organizasyon, Sunshine Band, Tören