Uçtu Ailesinin Mutlu Günü

Narlıdere B-Fit Salonu’nun sahibi Çisem Külçe ile İnşaat Mühendisi Yiğit Uçtu, Kaya İzmir Thermal&Convention’da düzenlenen düğün töreniyle bir ömür boyu birlikteliğe evet dedi.D&R’ın Muhasebe Müdürü Turhan Uçtu ile Nurdan Uçtu’nun oğulları Yiğit Uçtu’nun nikah masasında ki şahitliğini Çağanur Uçtu ve İlter Atlı üstlenirken işadamı Kurtuluş Külçe ile Hülya Külçe’nin kızları Çisem Külçe’nin şahitliğini Efe Çiloğlu üstlendi.
Geçtiğimiz sene nişanlanarak evlilik yolunda ilk adımı atan genç çifti düğün törenlerinde de sevenleri yalnız bırakmadı.

Çisem Külçe’nin Vakko şıklığını yansıtan gelinliği konuklardan tam not alırken Yiğit Uçtu, Kupon by Hakkı Tosyalı şıklığını yansıtan damatlığı ile büyük beğeni topladı.

Hera’da Davet’in organizasyonunu düzenlediği düğün töreninde sahne alan Bluenote orkestrası davate katılan konuklara eğlenceli bir gece yaşattı. Uçtu çiftinin en özel anları Etistar fotoğrafçılık tarafından ölümsüzleştirildi.

Çift balayı için Marmaris’e gitmeyi tercih etti.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Çisem Külçe, Yiğit Uçtu, Düğün, Kaya İzmir Thermal&Convention, Vakko, Hakkı Tosyalı, Gelin, Damat, Organizasyon