Türkiye'nin İlk Türk Çizgi Filmi 'Ayas' Vizyona Girdi

Pepee'nin Yaratıcısı Düşyeri ve Bkm Film Yapım'dan,İlk Türk Çizgi Film Olan Ayas 22 Kasım'da Vizyona girdi.Pepee’nin yaratıcısı Düşyeri ve BKM Film yapımı, Türkiye’nin ilk çizgi sinema filmi “Ayas”ın 22 Kasım Cuma günü vizyona girdi. Çocuklarla birlikte ailelerin de yoğun ilgi göstereceği “Ayas” daha şimdiden miniklerin yeni gözdesi olmuş durumda.
RGG AYAS, 23 Kasım Cumartesi günü Balçova Kipa Extra Alışveriş Merkezi'nde bulunan Cinemaximum Salonlarında İzmirli miniklerle buluştu. Gösterim öncesinde kurulan sahnede yapılan showlar ve eğitici etkinlik ile çocuklar hem öğrendi hemde eğlendi.
Organizasyonu gerçekleştiren BKM Ege Bölge Temsilciliği Devajans Başkanı Erhan Gölbey yaptığı konuşmada;Türkiye'nin ilk çizgi sinema kahramanı Ayas'ın İzmirli çocuklarla buluşmasından dolayı çok mutlu olduğunu, organizasyona katkı koyan Cinemaximum ve Kipa Extra AVM yöneticilerine teşekkür etti.
Filmin sonunda “Ayas”la ilgili görüşlerini belirten çocuklar, yeni bir çizgi film fenomeninin doğduğunun sinyallerini verdi!
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER BKM, ÇİZGİ FİLM, Düşyeri yapım, film prodüksyoni dev ajans, pepee, ayas, çocuk