Türkiye'nin En Lüks İş Oteli Swissotel Büyük Efes Seçildi

Swissôtel Büyük Efes, dünya turizm sektörünün en prestijli ödüllerinden olan "2015 World Luxury Hotel Awards"ta "Türkiye'nin En Lüks İş Oteli" olarak ilan edildi.Swissôtel Büyük Efes, İzmir, turizm sektöründeki liderliğini 2012 yılından bu yana aldığı bir çok ödülle taçlandırmaya devam ediyor. Otel, Türkiye Kalite Derneği (KalDer) İzmir Şubesi'nin 16'ncısını düzenlediği "Mükemmelliği Arayış Sempozyumu (MAS), Yerel Kalite Ödülleri"nde Başarı Ödülü'nü alarak, Türkiye'de bu ödülü alan ilk ve tek otel olmuştu. Ardından ise seyahat acenteleri, tur operatörleri gibi uluslararası turizm profesyonellerinin ve otelde konaklayan misafirlerinin bir yıl süren oylamalarına dayanarak yapılan değerlendirme sonucunda, bu sene dokuzuncusu Hong Kong’da gerçekleşen "2015 World Luxury Hotel Awards" ödül töreninde "Türkiye’nin En Lüks İş Oteli" olarak seçildi.

Otelin Kazandığı Diğer Ödüller

2013 ve 2014 yıllarında, dünyanın en büyük seyahat yorum sitesi 'TripAdvisor'ın Travellers' Choice Ödülleri'nde En İyi Lüks Oteller ve En İyi Oteller kategorilerinde ilk 25 otel arasında yer alan Swissôtel, 2015'te ise En İyi Lüks Oteller kategorisinde ilk 25 otel arasında yer aldı. Yine Trip Advisor elde ettiği 2015 Mükemmellik Sertifikası'na ek olarak İftahar Listesi'ne giren otel, "Expedia Insiders Select 2014" ödülüyle olduğu gibi, misafir memnuniyetine ve hizmet kalitesine verdiği önemi bir kez daha kanıtladı. 2013 yılında bağlı olduğu zincir oteller arasından "Kurumsal Sürdürülebilirlikte Lider Otel" olarak ilan edilen otel, 2014'te tüm Swissôtel'ler arasında "Yılın Oteli" olarak seçildi. Otel aynı zamanda; 2013 yılında Ace of Mice'ta elde ettiği "Ege'nin En İyi Toplantı Oteli" ödülü, 2013 yılında Bureau Veritas'tan aldığı "Altın Yeşil Otel" sertifikası, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın 2015 yılında sunduğu "Yeşil Yıldız" belgesi ve IIP (Investors in People)'den 2014'te elde ettiği "Gümüş Sertifika"yla İzmir'de ilklerin öncüsü oldu.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Swissôtel Büyük Efes İzmir, İzmir Swissôtel Büyük Efes, 2015 World Luxury Hotel Awards İzmir, İzmir 2015 World Luxury Hotel Awards, En Lüks İş Oteli İzmir Swisissotel Büyük Efes, İzmir Etkinlikleri, İzmir İş Dünyası