Toyota’nın Resim Yarışmasında İzmir’den "EGE YAMAN GENGÖR" Birinci Oldu

Toyota’nın “Hayalimdeki Araba Resim Yarışması”nın Türkiye ayağında 8-11 yaş kategorisinde birinci olan İzmir’den Ege Yaman Gengör ödülünü Toyota Borovalı’da düzenlenen bir törenle Toyota Türkiye Satış Bölge Müdürü Caner Yüksel’den aldı.Toyota tarafından düzenlenen ve 5 kıtadan binlerce çocuğun katılımıyla gerçekleştirilen “Hayalimdeki Araba Resim Yarışması”nın Türkiye ayağında 8-11 yaş kategorisinde birinci olan İzmir’den Ege Yaman Gengör ödülünü Toyota Borovalı’da gerçekleştirilen törenle teslim aldı. Milli Eğitim Bakanlığı’nın desteği ile 15 Aralık 2013-17 Şubat 2014 tarihleri arasında düzenlenen yarışmaya, Türkiye’nin 55 ilinden 7 bin 833 çocuk otomobillerin geleceğini hayal ettikleri birbirinden ilginç resimlerle katılmışlardı. Ege Yaman Gengör’e ödülü Toyota Türkiye Satış Bölge Müdürü Caner Yılmaz tarafından verildi.

 

Hayalimdeki Araba Resim Yarışması için gelen resim çalışmalarından, katılım koşullarına uygun olanlar, Prof. Dr. Aydın Ayan Başkanlığı’nda, Prof. Dr. Zahit Büyükişliyen, Doç. Dr. Gülveli Kaya, Doç. Dr. Mustafa Orkun Müftüoğlu, Yrd. Doç. Dr. Burcu Ayan Ergen, Dr. Evren Karayel Gökkaya ve Arş. Gör. Mehmet Göktepe’den oluşan jüri tarafından değerlendirilmişti.

Hayalimdeki Araba Resim Yarışması’nın Türkiye ayağında dereceye girenler, birbirinden değerli hediyeler de kazandı. 8-11 yaş kategorisinde birinci olan çalışmasıyla Ege Yaman Gengör Apple IPad4 tablet bilgisayar ile ödüllendirildi.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Toyota, toyota resim yarışması, hayalimdeki araba, ege yaman gengör, magazin izmir