Tommy Hilfiger 30.yılını Kutluyor

Tommy Hilfiger, Çin'deki en büyük mağazasının açılışını ve markasının 30'uncu yılını kutlamak için Pekin'de özel bir defile düzenledi.2015 koleksiyon defilesine stil ikonları Olivia Palermo ve eşi Johannes Huebl, Çin'in ünlü isimleri Deng Chao, Ziyi Zhang ve Liu Wen gibi konuklar katılırken, Shu Pei Qin, Xiao Wen Ju, Julia Hafstrom, Malaika Firth ve RJ King gibi modellerde podyumda yer aldı.

Amerikalı marka Tommy Hilfiger, 2015 koleksiyonu defilesini 26 Mayıs 2015 günü Pekin'de (Çin) özel bir defile ile sundu. Kadın ve erkek giyim koleksiyonlarının sergilendiği defile Çin'deki gösterimi ile ilk kez eksiksiz olarak uluslararası platforma taşınmış oldu. New York Moda Haftası sırasında sergilenen 2015 koleksiyonu, Amerikan futbolundan aldığı ilhamla stadyum ruhunu kolejli çizgiler ve Hilfiger'ın klasik tasarımlarıyla buluşturuyor. Markanın 30 yıllık mirasına göndermeler yapan koleksiyon Amerikan modasının köklü formlarını çağdaş ve sportif etkiler ve lüks bir yaklaşımla yeniden yorumluyor.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Tommy Hilfiger, Çin, Pekin, defile, Olivia Palermo, Johannes Huebl, eng Chao, Ziyi Zhang, Liu Wen, Shu Pei Qin, Xiao Wen Ju, Julia Hafstrom, Malaika Firth ve RJ King, Amerika, kadın, erkek, giyim, uluslararası, Şubat, New York, sportif, izmir, izmir moda, izmir giyim