Teos Sakin Rotary'den Cumhuriyet Balosu

Teos Sakin Rotary Klübü'nün ev sahipliğinde düzenelenen Cumhuriyetin 92'inci kuruluş balosu Kaya İzmir Thermal&Convention'da gerçekleşti.22 Rotary Klubü başkanı ve üyelerinin eşleriyle katıldığı balo bir dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı.

Yaklaşık 300 kişinin katıldığı gece de Atatürk'ün sevdiği şarkılarılar seslendirilirken gece Zeybek Oyunlarının gösterisiyle renklendi.

Cumhuriyetin 92'inci yılını kutlamanın mutlulukyaşadığını belirten Teos Sakin Rotary Klubü Başkanı Dilek Almaç,'' Atatürk'ün bize emanent ettiği Türkiye Cumhuriyetine ait birey olmaktan gurur duyuyoruz.Rotary ailesi olarak Atatürk ilke ve inkilaplarına kökünden bağlıyız. Onun izinden gitmeye devam edeceğiz.Ne mutlu Türküm diyene'' dedi.

Guvernör Reha Akın,'' 92'inci yılını kutladığımız Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü saygı ile anıyoruz. Bu anlamlı geceyi organize eden Teos Sakin Rotary Klubüne teşekkür ederim. Rotaryanler olarak Cumhuriyetin ışığında yürümeğe devam edeceğiz. Yolumuz Atatürk'ün yoludur.''şeklinde konuştu.  


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Rotary Klubü izmir, izmir Rotary Klubü, Kaya İzmir Thermal&Convention, Dilek Almaç, Reha Akın, izmir etkinlikleri