Tavacı Recep Usta Ailesinin Mutlu Günü

Ülke çapında üne sahip olan restaurantlar zinciri Tavacı Recep Usta’nın işletmecisi Veysi Budak ile nişanlısı Güneş Gözde Coşkun, Kaya İzmir Thermal& Convention’da evlendi.Tavacı Recep Usta lakaplı Recep Budak ve Cahide Budak’ın oğlu Veysi Budak ile işadamı Şener Coşkun ve Destegül Coşkun’un kızları Güneş Gözde Şener’in şahitliğini; Mustafa Yağmur,  Zekeriya Mutlu, Necip Kalkan, Didem Üzümcü, Hülya Kendir, Durdu Kavak, Aydın Haydarol, Azat Yeşil, Bahri Kaya üstlendi. 7 sene önce dershanede öğrenim gördükleri dönemde tanışan genç çiftin bu özel günlerinde sevenleri yalnız bırakmadı.

Güneş Gözde Coşkun’un Melek Özyenilmez modaevinin imzasını taşıyan gelinliği konuklardan tam not alırken Veysi Budak’ın Metin Kök şıklığını yansıtıyordu.

Atölye Yaşam’ın organizasyonunu üstlendiği düğün töreninde Diyarbakırlı sanatçı Bedri Ayseli ve Cenk Bosnalı sahne aldı. Gecenin en güzel anları Etistar fotoğrafçılık tarafından ölümsüzleştirildi. Çift balayı için Bodrum’a gitmeyi tercih etti.


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Tavacı Recep Usta, Kaya İzmir Thermal& Convention, Recep Budak , Veysi Budak, Güneş Gözde Coşkun, Melek Özyenilmez Gelinlik, Veysi Budak Damatlık, Atölye Yaşam Organizasyon, Etistar Fotoğrafçılık , İzmir Düğünler