Tarık Mengüç’ten Dans Şov

Türkiye'nin turizm alanındaki en önemli buluşmalarından biri olan Travel Turkey İzmir Turizm Fuar&Konferansı, renkli görüntülere sahne oluyor.Şakşuka adlı albümünde seslendirdiği ve albümle aynı isimi taşıyan şarkıyla çıkış yapan ünlü sarkıcı Tarık Mengüç, Maksim İzmir Gazinosu'nda vereceği konser için geldiği İzmir’de, Travel Turkey İzmir Fuarı'nı da gezdi.

Fuarda yer alan Maksim İzmir Gazinosu ve Eğlenceli Meyhane standında İzmirli hayranlarıyla buluşan ünlü sanatçı; hayranlarını kırmayarak bolca fotoğraf çekildi. Kendi şarkıları eşliğinde vatandaşlarla birlikte dans edip göbek atan Tarık Mengüç renkli görüntüler verdi.

İzmir Fuar alanında gerçekleşen Partner ülkenin İtalya, partner ilin ise Adıyaman olduğu Travel Turkey İzmir Fuarı bu yıl da çok sayıda katılımcıya ev sahipliği yapıyor. Güney Afrika, Nijerya, İngiltere, Azerbaycan, Hırvatistan, Slovenya, Karadağ, Macaristan, Almanya, Arjantin, İspanya, Bosna Hersek, Cibuti, Fransa, İran, İtalya, Katar, Kuveyt, Suudi Arabistan, Rusya ve Kenya olmak üzere 21 ülkeden satın alma heyetlerinin de katıldığı fuar, 7 Aralık'a kadar devam edecek. 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Travel Turkey İzmir Turizm Fuar&Konferansı, Tarık Mengüç, İzmir Fuarı, Maksim İzmir Gazinosu, Eğlenceli Meyhane, İzmir Etkinlikler