Swissotel Büyük Efes'te Romantik Sevgililer Günü

Swissôtel Büyük Efes, yılın en romantik gecesinde "seni seviyorum" demenin en özel halini yaşamak isteyen çiftleri birbirinden farklı programlarla ağırlıyor.Çiftler Swissôtel’de, 13 Şubat akşamında gerçekleşecek olan Sevgililer Günü programlarıyla romantizmin doruklarında rüya gibi bir gece geçiriyorlar.

13 Şubat’ta Sunshine Band’in dev kadrosu eşliğinde unutulmaz bir gece, limitsiz yerli içecek ve özel bir menüule Swissôtel’in balo salonunda sizleri bekliyor. Otelin 9. katında bulunan Equinox, Sevgililer Günü’ne özel menünün ve limitsiz yerli içeceğin dahil olduğu programını Sibel Emek Trio’nun canlı performansıyla zenginleştiriyor. Ayrıca, 14 Şubat sabahında ise 11:30 - 14:30 saatleri arasında Sevgililer Günü Brunch’ı yine Equinox’ta çiftleri bekliyor.

Deniz ürünleriyle zenginleşen tatları ve Okeanos Greek Music Ensemble’ın canlı müziğiyle eğlenceli bir gece vadeden Aquarium, çiftleri limitsiz yerli içeceğin dahil olduğu menüsüyle karşılıyor.

Sevgililer Günü’nü eğlenceli bir partiyle kutlamak isteyen çiftlerin adresi ise 13 Şubat’ta Sky Bar oluyor. Lezzetli atıştırmalıklar ve limitsiz yerli içeceğin dahil olduğu program, DJ performansıyla hareketleniyor.

Sevgililer Günü’nün romantizmini İzmir’in en keyifli atmosferine sahip Swissôtel’de tatil keyfiyle pekiştirmek isteyenler için 12-17 Şubat tarihleri arasında geçerli olan iki farklı konaklama paketi seçeneği avantajlı fiyatlarla sunuluyor. Ayrıca, bu özel günün romantizmini ikiye katlamak isteyenler için çift kişilik masajı %20 indirimle Pürovel’de yer alıyor.

Sevgililer Günü programları bilgi ve rezervasyon için: (232) 414 52 12
Balo Salonu Programı için: 0232 414 51 19 - 0232 465 32 05
Konaklama paketi rezervasyonları için: (232) 414 50 71-72-73-74
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Swissôtel Büyük Efes İzmir, İzmir Swissôtel Büyük Efes, Sunshine Band İzmir, İzmir Sunshine Band, Equinox İzmir, İzmir Equinox, Sibel Emek Trio, Okeanos Greek Music Ensemble İzmir, İzmir Okeanos Greek Music Ensemble İzmir, Aquarium İzmir, Sky Bar İzmir, İzmir Etkinlikleri, İzmir Cemiyeti