HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 14 Aralık 2017

Swissotel Büyük Efes 2018'in İlk Işıklarını Yaktı

Magazinizmir
Swissôtel Büyük Efes, geleneksel hale gelen "Noel Ağacını Işıklandırma" seremonisinde İzmir’de yaşayan yabancı konuklar ile bir araya geldi.

Noel şarkılarının eşliğinde piyanist Robert Mantle’nin performansı ile gerçekleşen etkinlikle 2018’e erken bir merhaba denildi.Tüm Accor Hotels zincirinde Aralık ortasına kadar kutlanan bu özel etkinliğin İzmir’deki ev sahibi Swissôtel Büyük Efes oldu.

Swissôtel Büyük Efes’in yeni yıl kutlamaları "Yılbaşı Ağacını Işıklandırma" seremonisiyle birlikte başladı.Kutlamalar özel bir Noel Panayırı ile devam edecek.Swissôtel Büyük Efes, 2018’de sevdiklerini özel hediyelerle mutlu etmek isteyenler için özel bir organizasyona imza atıyor. Accor Hotels Zinciri`nin 50. yılına özel, Swissôtel, İçimdeki Çocuk Derneği ile birlikte çocuklara giden yolda bir köprü kuruyor ve onlara umut oluyor.

İçimdeki Çocuk Derneği’nin organizasyondan sorumlu sponsor partneri Mandal Ajans’ın desteği ile düzenlenecek Swissotel Yılbaşı Panayırı’nın geliri ile Swissotel Büyük Efes ve Dernek tekerlekli sandalye bağışında bulunacak. Panayır; 15 Aralık 2017 Cumagünü; 11:00-21:00 saatleri arasında otelin Palmiyeli Bahçe’sinde gerçekleşecek.

Otelin yeni yıl kutlamaları; 31 Aralık gecesi Ayhan Sicimoğlu’nun yeni yıla özel konseri ile taçlanıp son bulacak.


 

FACEBOOK İLE BAĞLAN