Swisotel İle Acentalara Özel İzmir Tanıtım Turu

Türkiye'nin önde gelen seyahat acentaları Swissotel Büyük Efes'te bir araya gelerek İzmir'i keşfettiler.Yedi yıldır İzmir’in tanıtımı ve gelişmesi için birçok etkinliğe ev sahipliği yapmakta olan Swissôtel Büyük Efes, geleneksel hale gelen “İzmir ve Çevresi Tanıtım Turu” etkinliğiyle bu yıl dördüncü kez Türkiye’nin önde gelen acenta sahipleri ve yöneticileriyle bir araya geldi.

Kemeraltı, Agora, tarihi Havagazı Fabrikası, Arkas Sanat Galerisi, Adnan Saygun Sanat Merkezi, Levent Marina, Titus Doğa Sporları Kulübü, Uzbaş Arboretum, Urla Şarapçılık, Eventhall, Arena, Edward Whittall, Fuar İzmir ve LA Şarapçılık gibi toplamda 14 farklı İzmir ve çevresinde etkinlik düzenlenebilecek noktayı üç gün boyunca inceleme fırsatı bulan acentacılar, her yerden ayrı ayrı etkilendiklerini dile getirdiler. Grup, İzmir’in etkinlikler için ne kadar zengin bir skalaya sahip olduğunun bir kez daha farkına vardıklarını ifade ettiler. İzmir ve çevresini doyasıya gezen acentacılar ziyaretlerini sonlandırırken, İzmir’den güzel anılarla ayrıldıklarını ve kalplerinin İzmir’de kaldığını ifade ettiler.

Otelin Genel Müdürü H. Rıza Elibol, İzmir’deki etkinlik alanlarını tanıtmak amacıyla dört yıldır devam ettirmekte oldukları “İzmir ve Çevresi Tanıtım Turu” sayesinde her sene İzmir’deki etkinlik alanlarının bilinirliğinin biraz daha arttığını ifade ederken, İzmir’de bu tür etkinlikleri düzenleyen ilk ve tek otel olduklarının da altınız çizdi.


 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Swisotel izmir, izmir Swisotel, Swissotel Büyük Efes izmir, izmir Swissotel Büyük Efes, İzmir Çevresi Tanıtım Turu, Kemeraltı izmir, Agora izmir, Tarihi Havagazı Fabrikası izmir, Arkas Sanat Galerisi izmir, Adnan Saygun Sanat Merkezi izmir, Levent Marina izmir, Titus Doğa Sporları Kulübü izmir, Uzbaş Arboretum izmir, Urla Şarapçılık izmir, Eventhall izmir, Arena izmir, Edward Whittall izmir, Fuar İzmir, LA Şarapçılık izmir, H. Rıza Elibol, izmir etkinlikleri, izmir cemiyet hayatı