Süreyya Yalçın ve Chloe Loughnan, 'I Love Fashion Paris' Defilesinde Boy Gösterdi!

Dünyanın en popüler moda kanallarından FashionTV, Türkiye' deki ilk kulübü, Evren, Enci ve Esti Teker kardeşlerin Türkiye ve Çeşme' nin en önemli eğlence merkezlerinden Ayayorgi' de açtığı 5 yıldızlı yeni otelleri ''Loveyou'' da hayata geçirdi.Redroom grubuyla ortak açılan club' te, eğlence gece yarısı başladı. Sabaha kadar süren partide iki önemli isim podyuma çıktı. Yaz başından buyana Çeşme'de tatilini sürdüren ikoncan Süreyya Yalçın ve bir haftadır Çeşme'de bulunan Serdar Ortaç'ın sevgilisi Chole Loughan profesyonel mankenlerle podyumda ki yerini aldı.

Davetlilerin bu sürpriz karşısında şaşırdığı gecede Yalçın ve Chole'un performansı değme mankenlere taş çıkartacak nitelikteydi. I Love Fashion Paris defilesinde ikişer kıyafet tanıtan iki ünlü isim konuklardan alkış aldı.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER I Love Fashion Paris defilesi, çeşme defileler, love you hotel, çeşme oteller, serdar ortaç ve sevgilisi podyumda, süreyya yalçın, Chole Loughan , evren teker, esti teker, enci teker, ayayorgi oteller, çeşme haberler