Sunay Akın, 'Söz Gösterisi' Adlı Oyunu İle İzmirlilerle Buluşuyor!

“Söz Gösterisi” adlı tek kişilik oyununda Sunay Akın, geçmişle bugün arasında köprüler kuran, aklımızdaki kapıları gülümseme anahtarıyla açan kendi çalışmalarını modern meddah tavrıyla anlatırken dinleyenlerine bir sunumda binlerce kitabın ışığını aktaran bir içerikle aranızda olacaktır.Kişi, yaratacı düşüncenin kendini geliştirmesine kısa sürede tanıklık edecek bu gösteride.

Sunay Akın’ın deyişiyle;
“Her insanın içinde bir yaratacı düşünce vardır. İnsan bu düşünceyi buldukça, buna yaklaştıkça mutlu olur.
Asıl olan sensin, bu yaratıcılık ve merak duygusunu taşıyan insan! Kişinin kendini geliştirmesinde, aydınlanmasında önemli olan sorulardır, adımlar sorularla atılır. Kişi bu sorularla açtığı kapının ardından kavuşacağı ışıkla yıkacaktır aklının içindeki örülen duvarları.”
Viktor Hugo’nun şu sözleri daha bir anlam kazanacak Sunay Akın’ın gösterinin ardından. “Ey Şair bana yağmurdan bahsetme, yağdır!”
Sunay Akın’ın bu gösterisinde; sizleri düşünce, bilim, akıl, merak ve mutluluk yağmurlarının altında ıslanmaya davet ediyoruz…

Sunay Akın Söz Gösterisi
03 Temmuz 2013 21:00
Bornova Açıkhava Tiyatrosu, İzmir

Biletler Biletixde
Bilet Fiyatları : 1. Kategori – 39.50 TL
2. Kategori – 34.00 TL
3. Kategori – 28.50 TL

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER sunay akın hakkında, sunay akın oyunu, sunay akın izmir, sunay akın bornova oyun, izmir tiyatro oyunu, sunay akın tiyatro oyunu