Stiletto 2. Sayısı İle Tüm Dikkatleri Üzerine Çekiyor!

Ulusal olarak her ay A plus okuyucularıyla buluşan STILETTO, diğer kadın dergilerinden farklı olarak, eğlenceli, keyifli ve okuyucularının yüzünde tatlı bir tebbessüm bırakacak kaliteli bir dergi.İstanbul ve İzmir'in ortak çalışmasıyla şekillenen derginin yazarları arasında; Merve Hasman, Murat Tavlı (annebenşehzademiyim), Renan Kaleli, Gila Benezra, Tuba Benian, Sezgi Beşli, Sinan Hızalan, BayJ, Tevfik Urgancıoğlu, Doruk Öztürk, Levent Çeviker, Sevda Tezol ve Duygu Ela Erdoğan yer almakta. Her biri kendi sektörlerinde başarılara imza atmış kişiler olması STILETTO’nun ayrıcaklı bir dergi olmasının en büyük nedenlerinden biri.
 
Derginin tasarım ağırlıklı çalışmalara yönelmiş olması, moda çekimlerinde Türk tasarımcıların kreasyonlarını kullanması ve özgünlüğünden ödün vermemesi ise daha ikinci sayısında farkedildi.
 
İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Bursa, Eskişehir, tüm havaalanları, D&R ve merkez bayilikler, Ege Bölgesi’nde İzmir, Denizli, Kuşadası, Çeşme, Bodrum (merkez bayi, D&R, Remzi, İnkılap Kitapevi ve Kitapsan), Aydın, Ayvalık ve Balıkesir’de yine D&R, merkez ve özel bayiliklerden STILETTO’ya kolayca ulaşabilir ve keyfinize keyif katabilirsiniz.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Stiletto, Stiletto dergisi, Stiletto dergi içeriği, Stiletto nerede yayınlanıyor, murat tavlı, merve hasman, tuba benian