HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 10 Ocak 2017

Spoyad Basketbol Akademi Yarının Dev Adamlarını Yetiştiriyor

Magazinizmir
Bahtiyar Akın ve Melek Uçkun tarafından kurulan Spoyad Basketbol Akademi, deneyimli eğitmenleri ve A’dan Z’ye basketbol eğitimleriyle İzmir’de fark yaratıyor.

Spoyad Basketbol Akademi, başta kurucuları olmak üzere antrenörleri de işin mutfağından geldiğI için küçük yaş gruplarına daha anlayışlı ve sabırlı yaklaşıyor. Öğrencilerin, hocaların yaptığI hatalardan ders çıkartmalarını, başarılarını ise örnek almalarını sağlıyor. Her grupta en fazla 20 öğrenci olmak koşulu ile 3 veya 4 antrenör sadece o grupla ilgileniyor. Böyleliklede antrenman içerisinde öğrencilere yaptıkları hataları gösterip sıcağı sıcağına düzeltmelerini sağlıyor.Bu şekilde antrenmanlar daha verimli geçiyor. Bu durum ise tüm öğrencilerin antrenman sonunda salondan mutlu ayrılıp bir sonraki antrenman için sabırsızlanmasını sağlıyor.

Başarılı genç girişimciler Bahtiyar Akın ve Melek Uçkun tarafından kurulan ve bünyesinde genç ve deneyimli antrenörleri barındıran Spoyad Basketbol Akademi, İzmir’den yarının dev adamlarının çıkması için çalışıyor.

Spoyad Yıldızları, Spoyad Gelişim, Spoyad Kız ve Erkek Takım Gelişim, Minik Kız (2005-2006), Minik Erkek (2005-2006) ve Küçük Erkek (2003-2004) gibi grupları çalıştıran Spoyad Basketbol Akademi, eğitimlerine her cumartesi ve Pazar saat 12.30 ile 19.30 arası Hatay Vali Vecdi Gönül Anadolu Lisesi’nde devam ediyor.

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN