Speed Stacks'te Türkiye Şampiyonu Çamlaraltı

Son dönemin en popüler sporlarından biri olan ‘Dizilim Sporu’nda (Speed Stacks) 2015 Şampiyonası İstanbul Kongre Merkezi (ICC)’nde gerçekleştirildi.Çamlaraltı Koleji, her yıl olduğu gibi bu yıl da Speed Stacks’te dereceye girmeyi başardı. Bireysel ve takım yarışlarının yapıldığı şampiyonada Çamlaraltı Koleji, zamanlı 3-6-3 takım yarışında Ahmet Eren Katmer, Efe Bozkır, Ege Gençer, Emre Güner ve Yağız Çandır’la Türkiye Şampiyonu oldu.

Pek çok okul ve öğrencinin yer aldığı şampiyonadan birincilikle ayrılmalarının kendilerini gururlandırdığını ifade eden Genel Müdür Gülçağ Gençer, "Öğrencilerimiz akademik başarılarının yanı sıra sanat ve sporda da kendilerini çok iyi geliştiriyorlar.

Bu konuda onlara destek olan ve katıldıkları turnuva ve şampiyonlaran başarıyla ayrılmalarını sağlayan Beden Eğtiimi Öğretmenlerimiz Dilek Tosun ve Murat Palalı başta olmak üzere şampiyon olan öğrencilerimizi canı gönülden kutluyor, bizlere, okulumuza bu gururu yaşattıkları için teşekkür ediyoruz. Speed Stacks’te her turnuvadan derece almadan dönen bir okul okul olarak, başarımızı devam ettireceğimizden eminim" şeklinde konuştu.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Speed Stacks İzmir, İzmir Speed Stacks, İstanbul Kongre Merkezi, Çamlaraltı Koleji İzmir, İzmir Çamlaraltı Koleji, Ahmet Eren Katmer, Efe Bozkır, Ege Gençer, Emre Güner, Yağız Çandır, Dilek Tosun, Murat Palalı, İzmir Etkinlikleri, İzmir Cemiyeti