Sosyal Medya Uzmanlarından, Social Party

Ünlü markaların sosyal medya uzmanlığını yöneten Tuğçe Altı kardeş ve Kurtuluş Ünal, Gazi Kadınlar Sokağı’ndaki gece kulübü Enişte’de verdikleri partiyle sosyal medya uzmanlarını biraraya getirdi.Serkan Ayvaz yönetimindeki Enişte Bar’ın Genel Müdürü Yasin Kurban’ın desteği ile sosyal medyada partiyi çok iyi tanıttıklarını dile getiren sosyal medya uzmanı Tuğçe Altıkardeş ve Kurtuluş Ünal, Social Party’nin başta Demet Akalın olmak üzere Twitter dünyasının ünlü isimleri tarafından tweet ve retweet edildiğini vurguladı. Sosyal medyanın, markalar üzerindeki etkisi ve gücüne dikkat çekmeyi amaçladıklarını belirten Altıkardeş ve Ünal, partiye birçok ünlü marka ve ismin destek verdiğini söyledi. Altıkardeş, “Ege Bölgesi’nin internet fenomenlerini bir araya getiren partimiz kısa süre içerisinde Twitter’da #İzmirSocialParty etiketiyle Türkiye’de trendtopic oldu” dedi.

İzmir’in önde gelen markaları Mert Optik, Topçın Reklam, Ambar Tekstil, Sosyal Ajans, Alem FM, Buca FM ve Sosyalgillerin desteklediği parti Türk pop müziğinin seçkin örnekleri ve DJ Serkan Keskin performansıyla sabahın ilk ışıklarına kadar sürdü. 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Enişte Bar, Gazi Kadınlar Sokağı, Tuğçe Altıkardeş, Kurtuluş Ünal, İzmir Mekanlar, Social Party, Mert Optik, Topçın Reklam, Ambar Tekstil, Sosyal Ajans, Alem FM, Buca FM, Sosyalgillerin, DJ Serkan Keskin, Serkan Ayvaz, Yasin Kurban