Siyasiler Tanıklık Etti

Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi son sınıf öğrencisi İzmirli Model Gamze Demirbolat ile Merhum Cumhurbaşkanı Turgut Özal’ın kirveliğini de yaptığı işadamı Kemal Oğuz, Wyndham İzmir Özdilek’te düzenlenen törenle yaşamlarını birleştirdi.İzmir ve dışından ve çok sayıda davetlinin katıldığı nikahı Torbalı Belediye Başkanı İsmail Uygur kıydı, düğünün tanıklıklarını Eski İçişleri Bakanı Abdulkadir Aksu, Aydın Milletvekilleri Ali Gültekin Kılınç, Semiha Öyüş, Malatya Milletvekili H. Cemal Akın, İzmir Valisi Mustafa Toprak, Malatya Eski Belediye Başkanı Naci Şavata ve İş Adamı Nurettin Uğur üstlendi.

Abdülkadir Aksu, Üç “S” olarak tanımladığı Sevgi. Saygı ve Sadakat çerçevesinde mutluluk dilerken, diğer tanıklar da mutluluk dileklerini iletti.
Çocuklarının mutlu gününe katılan davetlileri karşılayan Hatice- Emrullah Demirbolat ile damadın annesi eski Papatyalardan Firdevs Oğuz tebrikleri kabul etti. Özgen Akçagül & Blue Note’nin birbirinden güzel müzikleriyle gecenin ilerleyen saatlerine kadar arkadaşları ve yakınlarıyla eğlenen çift, balayı tatili için Paris’i tercih etti.


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Gamze Demirbolat, Kemal Oğuz, Abdülkadir Aksu, Wyndham İzmir Özdilek, Gamze-Kemal Oğuz Düğün