Siyaset Camiasını Buluşturan Düğün

İzmir'de AK Partililer, Büyükşehir Belediyesi AK Parti Grup Başkan Vekili Bilal Doğan'ın oğlunun düğününde buluştu. Bilal ile Mahmure Doğan'ın özel bir şirkette çalışan oğlu Onur Doğan, işadamı Cengiz ile Hacer Kurt'un özel bir havayolu şirketinde çalışan kızı Canan Kurt ile hayatını birleştirdi.kıydı. Geçen yıl aile arasında yapılan törenle nişanlanan Onur ile Canan Doğan çiftinin nikah şahitliğini ise Cumhurbaşkanı Başdanışmanı, AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, AK Parti Genel Başkan Yardımcılarından Süleyman Soylu, Malatya Milletvekili Öznur Çalık ile Konya Milletvekili Mustafa Baloğlu, AK Parti İzmir Milletvekilleri İlknur Denizli, Nesrin Ulema, Aydın Şengül, Ali Aşlık, Mehmet Sayim Tekelioğlu, Denizli Milletvekili Mehmet Yüksel, Eskişehir Milletvekili Salih Koca, Devlet Eski Bakanlarından Edip Safter Gaydalı ile Işılay Saygın, İzmir Valisi Mustafa Toprak, Merkez Valisi M. Cahit Kıraç, İzmir İl Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya, İTO Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Demirtaş, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Profesyonel Kurul Başkanı ve İcra Kurulu Üyesi Arif Koşar, Turkcell Superonline Bireysel Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ceyhun Özata, Turkcell Yönetim Kurulu üyesi Bekir Pakdemirli yaptı. Canan Doğan'a nikah cüzdanını vermeden önce çiftlere nasihatlarda bulunan Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, "Düğünlerde Sayın Cumhurbaşkanımızın evlenen çiftlere bir sözü var. Bir olur garip olur, iki olur rakip olur, üç olur denge kurulur, dört olur ondan sonrası da bereket olur" dedi.

Yeni Asır Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Şebnem Bursalı, Memur-Sen İl Başkanı Abdurrahim Şenocak, İZSİAD Başkanı Hasan Küçükkurt, İl Sağlık Müdürü Bediha Türkyılmaz, AK Parti İzmir İl Başkanı Bülent Delican, İl Başkan Yardımcıları, AK Partili ilçe belediye başkanları, meclis üyeleri, işadamları ve çok sayıda davetli katıldı. 4 bin kişinin katıldığı, dualarla başlayan düğün, Manisa Şehzadeler Mehteran Takımı, Balkan Göçmen Bandosu ile Zeytin Sanat Bingül Konya ve orkestrasının seslendirdiği şarkılarla devam etti.


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER İzmir AK Partililer, İzmir Büyükşehir Belediyesi AK Parti Grup Başkan Vekili, Bilal Doğan, Balçova Kardelen Salonu, Bilal-Mahmure Doğan, Onur Doğan, Cengiz-Hacer Kurt, Canan Kurt, Binali Yıldırım, izmir düğün, izmir cemiyet