Sınırların Ötesi “Göztepe’nin” Hedefi

“Göztepe bir İzmir takımıdır ve yönetimine geldiğimizden bu yana hep söylediğimiz gibi hedefimiz Türkiye sınırlarını aşacak başarılara imza atmaktır…”Geçtiğimiz günlerde büyük bir coşkuyla Urla’da ki Adnan Süvari Göztepe Tesisleri’nin açılışını yapan Göztepe Spor Kulübü Yönetimi hedeflerini birer birer yükseltiyor. Adnan Süvari Göztepe Tesisleri’nin yanı sıra Gürsel Aksel Tesisleri’nin de yenileme çalışmalarına devam eden Göztepe Yönetimi, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nun desteği ile Göztepe’nin Tüm İzmirle kucaklaştığını söyledi.

Göztepe Spor Kulübü İkinci Başkanı Fatih Dalan yaptığı açıklamada Göztepe’nin sadece ulusal değil uluslararası başarılara imza atacağını söyledi. Adnan Süvari Göztepe Tesisleri’nin yapımı ve mevcut tesislerin yenilenmesi aşamasında İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nun çok emek verdiğini belirten Dalan, “Sayın Aziz Kocaoğlu, Göztepe’nin bu hedefine tıpkı bizim gibi inandı. Urla Tesislerimizin alt yapısına İzmir halkı adına Belediye olarak ciddi katkıda bulundu. Üstelik bununla da kalmadı yenilenmekte olan Gürsel Aksel Tesislerimiz’in alt yapısına da benzer bir katkıda bulunma sözü verdi. İzmir’in 89 yıllık köklü kulübü Göztepe ile Büyükşehir Belediye Başkanı’nın uyumlu ve sevgi bağı içinde birlikte çalışıp aynı heyecanı duyması elde edilecek başarıların tüm İzmir’i sevindirmesi açısından da oldukça anlamlıdır. Sayın Kocaoğlu’nun yanımızda olması, desteğini her fırsatta göstermesi, Göztepe’nin “bir İzmir takımı” olduğu gerçeğine ciddi vurgu yapmaktadır. Süper Lige yükselip ulusal ve uluslararası başarılara imza atma hedefi içindeki Göztepe Yönetimi, camiası ve taraftarı Adnan Süvari Göztepe Tesisleri açılışını ve Somaspor’la gerçekleştirilen özel karşılaşmayı şereflendiren Aziz Kocaoğlu nezdinde tüm İzmir halkıyla kucaklaşmıştır” dedi.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Adnan Süvari Göztepe Tesisleri, Göztepe Spor Kulübü, göztepe, göztepespor, Gürsel Aksel Tesisleri, Göztepe Yönetimi, İzmir Büyükşehir Belediyesi, Aziz Kocaoğlu, Fatih Dalan