Shopping Party 4. Kez Gerçekleşti

Dora Magazin tarafından 4. kez düzenlenen Shopping Party, kapılarını bu kez Hacı Memiş Mahallesi'nde bulunan Neyse Türlü İşler Bahçesi'nde açtı.Eski model ve oyuncu milli sörfçü Çağla Kubat'ın katılımı ile başlayan Shopping Party 4 çok sayıda konuğa ev sahipliği yaptı. İzmir ve İstanbul basınının da katılım gösterdiği davette, Çesal'a (Çeşme Alaçatı Doğa ve Hayvan Severler Derneği) yardım toplandı. Çesal'a yardım için evlerinde yemek yapıp getiren İzmir cemiyet hayatının tanınmış isimleri tüm gece satış yaparak yardım topladı. Bunun yanı sıra etkinlikte stand açarak satış yapan firmalar ve markalar geceden unutulmaz anılarla ayrıldılar. Çok sayıda davetli ile renklenen gecenin müziklerini Dj Levent Özbay yaptı. Konuklar gece boyunca hem alışveriş yaptı hem de doyasıya eğlendi. ÇESAL yararına düzenlenen etkinlikte cemiyet dünyasının yanı sıra ünlü isimlerde sokak hayvanları yararına kurulan standlarda birbirinden farklı ürünler satın aldı.

Çesal yararına satışa sunulan mor bileklikler ise Ece Gümüş’e ait Cinco de Junio markasının tasarımı ile konuklara sunuldu. Stand açan isimler arasında Bilge Çiftliği, Deriden Şeyler, B18, Beyyoğlu, Diyet Kapımda, Shine by Pin, Design State Home, Mine’s, Salih Zengin, I’lins Personal Training Studio, Melisa Pala, İzmir Özel Dinlenme ve Bakım Evi, Funda Arcas, Handmade Atelier vardı.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Shopping Party izmir, izmir Shopping Party, Dora Magazin izmir, izmir Dora Magazin, Hacı Memiş Mahallesi izmir, Neyse Türlü İşler Bahçesi izmir, izmir Neyse Türlü İşler Bahçesi, Çağla Kubat, Çesal izmir, Dj Levent Özbay, Ece Gümüş, Cinco de Junio, Bilge Çiftliği izmir, izmir Bilge Çiftliği, Deriden Şeyler izmir, Diyet Kapımda izmir, izmir etkinlikleri, izmir cemiyet hayatı