Sevgililere En Tatlı Hediye Optimum'da

Sevgililer Günü hediyesini elleriyle hazırlamak isteyen aşıklar 13 Şubat’ta İzmir Optimum’da buluşuyor.Sevgililere özel olarak düzenlenen 'Çikolata Yapım Atölyesi'nde, sevgililer hem birlikte vakit geçirecek hem de eğlenecek.
Optimum’da, Sevgililer Günü’ne özel gerçekleşecek Sevgililer Günü’ne Çikolata Atölyesi’ne çiftler beraber katılacak. İçine sevgilerini katacakları özel çikolatalar yapacak olan sevgililer, daha sonra bu özel çikolatalarını birbirlerine hediye edecek.

13 Şubat Cumartesi günü saat 15:00’de gerçekleşecek Çikolata Yapım Atölyesi’ne danışmaya başvuran 15 çift katılma şansı yakalayacak. Optimum’un ev sahipliğinde, Fame Chocolate işbirliği ile gerçekleşecek uygulamalı çikolata yapımı atölyesinde aşıklar çikolata eritme, saklama ve şekil verme işlemleri öğrenerek aşk temalı çikolatalarını kendi elleri ile hazırlayacak.

Optimum’da çikolata atölyesine katılan çiftler sevgilerini en tatlı şekilde ifade edecek ve etkinlik sonunda aşk çikolatalarını sevgililerine armağan edecek.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER İzmir Optimum Outlet Alışveriş Merkezi, Optimum Outlet Alışveriş Merkezi İzmir, Çikolata Yapım Atölyesi, Fame Chocolate, İzmir Etkinlikleri, İzmir Cemiyeti