Serdar Ortaç’ın Nişanlısı Chloe Loughnan, Tanıtım İçin İzmir'de

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç’ın İrlandalı manken nişanlısı Chloe Loughnan, hem yeni yaşam merkezini görmek hem de Dört Mevsim Konakları’nın tanıtım lansmanına katılmak amacıyla İzmir’e geldi.Ege-Koop Genel Başkanı Hüseyin Aslan ile Güzelbahçe-Urla arasındaki Çamlı Köyü mevkiinde inşa edilmekte olan proje alanına geçen Loughnan, konaklara ve çevreye hayran kaldı.

 Ege-Koop’un, Güzelbahçe Çamlı Köyü sınırında, toplam 130 dönümlük baş döndürücü güzellikte inşa ettiği ve henüz tamamlanmamış olmasına rağmen yerleşimin başladığı Dört Mevsim Konakları, ünlülerin de ilgi odağı oldu. Ünlü popçu Serdar Ortaç da çam ve zeytin ormanları içindeki Dört Mevsim Konakları’nı tercih etti.

Ortaç’ın tanınmış güzel manken nişanlısı Chloe Loughnan, aynı zamanda tanıtım yüzü de olduğu konakları yerinde gezerek, “ Tek kelime ile muhteşem. Cennet’ten bir köşe adeta. Ege-Koop’u kutluyorum. İstanbul’u da seviyorum ancak burada yaşamayı çok isterim. Serdar’ı mutlaka ikna edeceğim” dedi. Ege-Koop Genel Başkanı Hüseyin Aslan ise, “ Bu tercih prestij projemizin ününün İzmir’in ötesine ulaştığının göstergesidir” ifadelerini kullandı.

 Ege-Koop Genel Başkanı Hüseyin Aslan, Dört Mevsim Konakları’nın prestij projelerinden biri olduğuna dikkati çekerek, “130 dönümlük proje alanımızın 101 dönümü yeşil alan olarak planlandı. Ülkemizin ünlü sanatçılarından Serdar Ortaç ve nişanlısının da Dört Mevsim Konaklarını tercih etmesinden çok mutlu oldum. Öyle anlaşılıyor ki, bu prestij projemizin ünü sadece İzmir ve bölgemizle sınırlı kalmamış İstanbul hatta yurtdışına kadar ulaşmış. Serdar Ortaç ve nişanlısı Chloe Loughnan’ın tercihleri bunu çok açık şekilde gösteriyor. Bunun yanı sıra önümüzdeki günlerde yine bu projemize dair yeni gelişmeleri de kamuoyuyla paylaşmaya devam edeceğiz” dedi.

Tanıtım lansmanı sonrasında aynı günün akşamı da Alsancak Küçük Kulüp’te bir kokteyl düzenlendi. Kokteylde İzmir’in iş, siyaset ve medya dünyasının üst düzey temsilcileri yer aldı.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER serdar ortaç, dört mevsim konakları izmir, serdar ortaç ve nişanlısı, Chloe Loughnan, Chloe Loughnan izmir