Şeboy ve Ergin Ailesinin Mutlu Günü!

Buca Belediyesi eski Başkanlarından Cemil Şeboy’un oğlu 4 Dizayn Mimarlık’ın şirket ortağı Mert Şeboy ile Bucalı Turizm’in sahibi Feyzullah Ergin’in kendi aile şirketlerinde çalışan kızı Seda Ergin, oldukça geniş katılımlı nikah ve düğün töreniyle dünya evine girdi.Buca Kaynaklar’daki Birlik Hotel’de gerçekleştirilen düğün törenine İzmir’in yanı sıra İstanbul, Ankara, Bursa, Eskişehir, Antalya ve Denizli’den olmak üzere toplam bin 700 kişi katıldı. 2 sene önce arkadaş ortamında tanışan ve yaklaşık 6 ay sonra da ilişkilerine başlayan çift, bu yıl 13 Ocak’ta Buca Atlı Spor Kulübü’nde nişan yüzüklerini taktı.

İş ve siyaset dünyasından çok sayıda kişinin buluştuğu düğüne Sisters gelinlik ve Damat Tween marka damatlıkla katılan Seda ve Mert Şeboy’un şahitliklerini AKP İzmir Milletvekilleri İlknur Denizli, Rıfat Sait ve Hamza Dağ, İzmir Cumhuriyet Başsavcısı Celal Kocabaş, Buca Kaymakamı Şenol Bozacı ve gelinin aile dostları Melih Yıldırım yerine getirdi. Genç çiftin balayı tatili tercihi Yunanistan, Hırvatistan ve İtalya’yı kapsayan gemi seyahati oldu.


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Cemil Şeboy, bu belediyesi eski başkanı, Seda Ergin, Mert Şeboy, Feyzullah Ergin, izmir siyasetçi düğünleri, izmir düğünler