Sara Sampaio; İşin Sırrı Kendini Sevmek

Ülkemizde bir jean markasının reklamında Kıvanç Tatlıtuğ ile rol alan ve dünyaca ünlü giyim markası Victoria's Secret'ın meleklerinden Sara Sampaio, güzellik sırrını açıkladı.Her sabah gittiği spor salonunda görüntülenen Sara Sampaio, birçok mankenin aksine karbonhidrat ve şeker yönünden zengin olan bonibon şekerler, pizzalar, cipsler ve milkshake'ler tükettiğini söyledi. Güzelliğinin ve formda kalma sırrının spor yapmak olduğunu belirten ünlü manken, insanın kendisini sevmesinin de çok önemli olduğunu vurguladı.

1991 doğumlu Portekizli manken, Adriana Lima'ya olan benzerliğiyle dikkat çekiyor. 23 yaşındaki model, "Umarım 35’imdeyken de 20 yaşında görünürüm. Çünkü bu mesleği olabildiğince uzun süre yapmak istiyorum. Fotoğraflarda yapılı saçlar, makyaj ve güzel elbiseler oluyor, güzel görünmemen imkansız" diyor.

İstanbul'a çekim yapmak için geldiğinde Taksim ve Kapalıçarşı'da gezdiğini söyleyen Sara Sampaio, "Bir gün boşluğum vardı, Kapalıçarşı’yı görmek istedim. En yakın arkadaşım balayını burada yaptı, Kapalıçarşı’dan üzerinde nazar boncuğu olan bir bileklik almıştı bana" dedi.


 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Sara Sampaio, Kıvanç Tatlıtuğ İzmir, Victoria's Secret izmir, sağlıklı yaşam, sağlıklı beslenme, güzellik önerileri izmir