HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 2 Aralık 2016

Salihliler'den Eğitime Büyük Destek

Magazinizmir
İzmir Salihli Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği’nin Arena’da düzenlediği gecede Salihlili işadamları, siyasetçiler ve yerel yöneticiler biraraya geldi.

Dernek olarak 2009 yılında başlatılan burs programı ile ihtiyaç sahibi öğrencilerin eğitimlerine önemli katkılar sağladıklarını dile getiren Dernek Başkanı Hayati Ertuğrul, "Burs verdiğimiz öğrencilerin sayısı her geçen yıl artıyor.

Bu artışta Salihlili dostlarımızın önemli katkıları var. Bundan sonra da bu katkıların artarak devam edeceğini ve daha fazla gencimizin eğitimine destek olacağımızı umut ediyorum" dedi. İzmir’de Salihliler’in gülen yüzü olduklarını ifade eden Ertuğrul, Salihli’yi daha iyi tanıtabilmek için düzenli olarak turlar düzenlediklerini hatırlatarak, "Salihli Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı İbrahim Yüksel’in önerdiği bu proje ile Salihli’nin tarihini, kültürünü, turzim potansiyelini ve yatırım olanaklarını geniş kitlelere tanıtma fırsatı bulduk.

Proje kapsamında İzmir’den Salihli’ye düzenli turlar düzenliyoruz. Tur giderlerini karşılayarak derneğimize önemli katkılar sunan Sanayi ve Ticaret Odamıza teşekkür ediyorum" diye konuştu. Ertuğrul, marka kent Salihli projesi üzerinde de çalıştıklarını ve bu konuda İzmir Kent Federasyonu’ndan da destek alacaklarını söyledi. 

FACEBOOK İLE BAĞLAN