Saint-Gobain Weber'den, BAL Spor Kulübü Voleybol Takımı'na Destek!

Kültür, sanat ve spor etkinliklerini destekleyen Weber, Bornova Anadolu Lisesi Spor Kulübü'nün Voleybol Takımı'na Altın Sponsor kategorisinde destek veriyor.Dünyanın ilk 100 şirketi arasında yer alan Saint-Gobain Grubu’nun yapı malzemeleri iş kolunda faaliyet gösteren şirketlerinden biri olan Saint-Gobain Weber, bu sezon İzmir’i Voleybol 1'inci Lig'de temsil edecek olan İzmir’in köklü okulu Bornova Anadolu Lisesi Spor Kulübü’ne (BALSPOR) destek vererek voleybol sporuna ve İzmir’e önemli bir katkı sunuyor.

Saint-Gobain Weber’in İzmir Kemalpaşa'daki fabrikasında düzenlenen imza töreninde, BALSPOR voleybol takımı Başkanı Ersan Odaman, Balspor Voleybol takımı ve Saint-Gobain Weber Türkiye Direktörü Levent Gökçe hazır bulundu.

Törende konuşan Gökçe, "Voleybol sporuna ve İzmir’in köklü okulu Bornova Anadolu Lisesi’nin Spor Kulübü BALSPOR’a katkıda bulunmanın mutluluğunu yaşıyoruz" dedi. Balspor Başkanı Ersan Odaman ise Gökçe’ye desteklerinden ötürü teşekkürlerini ileterek, bu sene İzmir’i Voleybol 1'inci Lig'de temsil edeceklerini, zorlu ligde ilk 8’i hedeflediklerini ve İzmir merkezli firmalardan destek beklediklerini belirtti. Tören imzaların atılması ile son buldu. Balspor’un ilk maçı 16-17 Ekim’de İzmir Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda yapılacak olan TSYD Kupası ile başlayacak.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Saint-Gobain Weber İzmir, İzmir Saint-Gobain Weber, Saint-Gobain Grubu izmir, BALSPOR voleybol takımı izmir, Ersan Odaman, Levent Gökçe, izmir etkinlikleri