Saime Sultan Yalısı’nda Dillere Destan Düğün!

Pro lojistik firması ortağı Erkan Kocabaş ile Yaşar Üniversitesi Lojistik bölümü mezunu olan ve Sırma Perde Sistemlerinin sahibi Miray Sırma birlikteliklerini nikahla taçlandırdı.Bir buçuk yıl önce ortak bir arkadaşlarının düğününde tanışarak birbirlerine delicesine aşık olan genç çift geçtiğimiz ocak ayında aile arasında nişanlanmıştı. Bayraklı eski Rain’in içerisinde yer alan Saime Sultan yalısında düzenlenen muhteşem bir düğün davetiyle dünya evine giren genç çifti yakın dostları ve akrabaları da yalnız bırakmadı.

Nikah Şahitliğini Asım Durduran ile Hikmet Polat’ın üstlendiği nikah töreninde gelin hanım İzmirli ünlü modacı Ertan Kayıtken imzalı gelinliği ile davetlileri büyülerken damat bey de Hakkı Tosyalı imzalı damatlığı ile gayet şıktı. Tor Ajansın süsleme ve organizasyonu üstlendiği düğüne ev sahipliği yapan Saime Sultan Yalısı yaklaşık 400 davetliyi ağırladı.

Düğün öncesi ve düğün süresince çok özel fotoğraf karelerini ölümsüzleştiren Zeki Fotoğraf ise hazırladığı barkovizyon ile davetlilere nostalji dolu anlar yaşattı. Gece geç saatlere kadar süren düğün yemeği sonrası yeni evli çiftimiz balayı tatili için Antalya’ya uçtu.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER saime sultan yalısında düğün, pro lojistik firmasının gecesi, pro lojistik firması ortağı, sırma perde sistemleri, sırma perde sahibi, sırma perde sistemleri gecesi, erkan kocabaş, miray sırma, cemiyet hayatı düğünü