Şahane Buluşma

"İzmir'den dünyaya" sloganıyla yola çıkan Döner Şahane başkanları buluşturdu.İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (İESOB) Onursal Başkanı Mehmet Ali Susam, İEOSB Başkanı Zekeriya Mutlu, İzmir Büfeciler ve Kantinciler Odası Başkanı Selahattin Arslan, Çamdibi Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Reşat Gençtürk, eski Milletvekilleri Rıfat Sait ve İlhan Kaya, Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila başta olmak üzere başkanların çıkartma yaptığı açılış renkli görüntülere sahne oldu.

Bornova Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mustafa Akkaya, işadamları Turgay Ada, Oktay Ada, Medet Ankışan ve Ali Altıntaş'ın ortaklığında kurulan restoran zincirinin açılışında konuşan Zekeriya Mutlu, "Esnaf arkadaşlarımızın bir araya gelerek yarattıkları İzmir markası örnek bir model. Bu yatırım, İzmir lezzetini dünyaya tanıtma atağıdır. Esnaf teşkilatımıza hayırlı olsun" dedi.

Bornova ve Kuşadası'nın ardından Pasaport'ta üçüncü şubelerini açtıklarını belirten şirket ortaklarından Turgay Ada, "Hedefimiz İzmir tatlarını dünyaya tanıtmak. 2016 yılında İzmir ilçeleriyle birlikte İstanbul ve Ankara'da toplam 20 şubeye ulaşmak istiyoruz. İzmir köftenin yanısıra Kosova köftesi için özel ustalar getirdik. Lezzetlerimizin fark yaratacağına inanıyoruz" diye konuştu.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Döner Şahane İzmir, İzmir Döner Şahane, Mehmet Ali Susam, Zekeriya Mutlu, Selahattin Arslan, Reşat Gençtürk, Rıfat Sait, İlhan Kaya, Olgun Atila, Mustafa Akkaya, Turgay Ada, Oktay Ada, Ali Altıntaş, İzmir Yeme-İçme, İzmir Etkinlikleri, İzmir Cemiyeti