Sağlıklı Yaşam Günü Tüm Dünyadaki Swıss Otellerde Aynı Anda İkinci Kez Kutlandı

Bu yıl 2.’si gerçekleşen Swissôtel Hotels & Resorts’un Sağlıklı Yaşam Günü etkinliği, dünyadaki tüm Swissôteller ile aynı anda, 21 Mart’ta Swissôtel Büyük Efes’in Spa ve Spor merkezi Pürovel’in üyeleri ve otel misafirleri ile 2. kez buluştu.Swiss otel Büyük Efes, baharın ilk gününde dünyadaki ve Türkiye’deki diğer Swiss otel’lerle eş zamanlı olarak kutladıkları Sağlıklı Yaşam Günü etkinliğinde otel misafirleri, Pürovel Spa&Sport üyeleri ve tüm çalışanları ile biraraya geldi.

Sağlıklı Yaşam Programı Swiss otel’de konaklayan ve egzersiz yapmak isteyen misafirlere ister odalarında, ister Fitness merkezinde, isterlerse de dışarıda ihtiyaçları olan tüm ekipman ve uzmanları temin ediyor. Ayrıca sağlıklı, yiyecek ve içecek ikramları sunarak da misafirlerin kendilerini yenileyebilecekleri ortamlar sunuyor.

21 Mart’ta otelin bahçelerinde, katlarında ve havuz kenarında misafirler canlı DJ performansı eşliğinde, merdiven tırmanma, Spinning, yoga, mini tramboline, BOKWA aktiviteleri ile eğlenerek spor yaptılar. Etkinliğin sonunda sağlıklı seçeneklerden oluşan açık büfe öğle yemeği ve canlandırıcı içecek ikramları konuklardan tam not aldı.

 

 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Swıss otel, etkinlik, sağlıklı yaşam günü