Rüya Gibi Düğün

Western Kentucky University Bilgisayar Bilimleri Bölümü mezunu olan, Netsis yazılımda satış danışmanı olarak görev yapan Emir Peker, İzmir Ekonomi Üniversitesinden mezun bilgisayar mühendisi Ezgi Ertem ile yaşamlarını birleştirdi.Çeşme’de arkadaş ortamında tanışarak birbirlerine aşık olan çift iki yıl süren birlikteliklerini Levent Marina AQUA MARIN / Maydanoz’da düzenlenen görkemli bir düğün töreni ile taçlandırdı. Gündüz Ege Palas otelde gerçekleşen nikah töreninin ardından akşam verilen düğün yemeğine 400 davetli katıldı.

Damatlığın Modacı Metin Kök, gelinliğin ise Zehra Moda evinden seçildiği bu özel günde çiftin nikah şahitliğini Gökçe Erdem Büyükçiftçi ile Bornova Belediye Başkanı Olgun Atilla üstlendi. Geçtiğimiz ocak ayında nişanlanan çiftin düğün yemeğinde İzmirli tanınmış simaların yanı sıra Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu’da yer aldı.

Yeni evli çift düğünün ardından balayı tatili için gemiyle Akdeniz turuna çıktı.


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Emir Peker, Ezgi Ertem, Emir Peker- Ezgi Ertem düğün, Levent Marina AQUA MARIN / Maydanoz, Ege Palas, Modacı Metin Kök, Zehra Moda evi, Gökçe Erdem Büyükçiftçi, Bornova Belediye Başkanı Olgun Atilla, Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu, izmir cemiyet hayatı, izmir düğün, izmir gelinleri, izmir etkinlik