Rotaract'ta 'Berkay Kiper' Dönemi

Uluslararası Rotary 2440. Bölge Rotaract Temsilciliği’nin 18. Rotaract Asamblesi İzmir Rotaract Kulübü'nün ev sahipliğinde Kuşadası Pine Bay Otel'de gerçekleşti.2440. Bölge Rotaract Temsilciliği içinde yer alan 8 ilde faaliyet gösteren 43 kulübün yüksek katılımlarıyla gerçekleşen etkinliğe 700’e yakın Rotaractör, birçok Rotaryen ve UR 2440. Bölge Dönem Guvernörü Reha Akın, 2016-2017 Dönemi Guvernörü İsmail Rodoplu ve 2015-2016 Dönemi Bölge Rotaract Temsilcisi Yağmur Lena katılım gösterdi.

Simin Bıçakcıoğlu ve Ümit Erdim’in konuşmacı konuk olarak katıldıkları 18. Rotaract Asamblesi’nde, rotaractörlerin konuşmacılara olan ilgisi büyüktü.

Uluslararası Rotary 2440.Bölge 2016-2017 Dönemi Rotaract Temsilcisi Berkay Kiper, yapmış olduğu konuşmasında; Toplumun her kesimine ulaşmaya çalıştıklarını, yeni hizmet döneminde başta Rotary’nin en önemli projelerinden olan çocuk felcini dünya üzerinde bitirmeyi hedeflediklerini, Rotary ve Rotaract’ı toplumun her kesimine tanıtmayı planladıklarını, Kültür Sanat ve Vakıf konusunda çalışmalar gerçekleştireceklerini, yerel yönetimler ve sivil toplum kuruluşları ile çalışmalar sürdüreceklerini ifade etti. Berkay Kiper, konuşmasına yeni dönem teması olan 'Rotary İnsanlığa Hizmet Eder' diyerek son verdi.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Uluslararası Rotary, 2440. Bölge Rotaract Temsilciliği, 18. Rotaract Asamblesi İzmir, İzmir 18. Rotaract Asamblesi, İzmir Rotaract Kulübü, Kuşadası Pine Bay Otel, Yağmur Lena, Simin Bıçakcıoğlu, Ümit Erdim, Berkay Kiper, İzmir Etkinlikleri, İzmir Cemiyeti