Riga 2013 ''Sarışınlar Festivali'' Başlıyor!

Letonya’nın başkenti Riga’da düzenlenen, "Riga Sarışınlar Festivali 2013" dopdolu. Riga Sarışınlar Festivali 2013 Temmuz ayında yine unutulmaz görüntülere sahne olacak.Letonya’nın turizmine katkıda bulunmak, elde edilen gelirle engelli çocuklara özel oyun parkları ve yaşam alanları oluşturmak amacıyla düzenlenen “Riga Sarışınlar Festivali”, tüm gün boyunca Letonya’nın birbirinden güzel sarışın kızları ve birçok etkinlik ile izleyenlere göz kamaştırıcı bir atmosfer sunuyor.

Riga Sarışınlar Festivali 2013′te konsept ve konum önceki yıllara göre biraz değişiklik gösterecek. Tam gün renkli yarışmalar, spor etkinlikleri ve türlü eğlencesiyle Riga Sarışınlar Festivali, Riga’nın sayfiye yeri Jurmala bölgesindeki Mayori ve Dzintari plajlarında gerçekleştirilecek.

Port Manana Organizasyonu ile rüzgar sörfü yarışları,uluslararası plaj voleybolu turnuvası, farklı dans türleri yarışmaları iki gün süresince Riga Sarışınlar Festivali’nde yer alacak.

Riga Sarışınlar Festivali’nin vazgeçilmez gelenekleri Harley Davidson Motosiklet Konvoyu geçidi ve Marilyn Monroe’ya benzerlik yarışması bu yıl da festivalde gerçekleştirilecek.

Festivalin organizatörü Marika Gederte ise bu yılki programla ilgili olarak “Sahilde İbiza atmosferi yaratmaya çalışacağız. İnsanların güneşten korunması için plajda kurulacak olan çadır tarzında lounge’lar da mümkün olacak. Bütün etkinlikler ücretsiz. Gelen her ziyaretçi doya doya eğlencenin tadını çıkarabilecek’” ifadelerini kullandı.

Akşam etkinliklerin sonrasında Hotel Jurmala Spa’da özel Pink Party de yapılacak. Partide dünyaca ünlü şarkıcı Loona da sahne alacak. 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER riga sarışınlar festivali, letonya festivaller, riga 2013 sarışınlar festivali, dünya festivalleri, sarışınlar festivali