Red Cat Bir Yaşında

İzmir gece hayatına yeni katılan Red Cat Bistro Lounge, geride bıraktığı bir yılın ardından birinci yaş günü şerefine özel bir partiye ev sahipliği yaptı.Bora Özalp ve Bülent Özben ortaklığında Bostanlı'da hizmete açılan Red Cat Bistro Lounge'nin birinci yıl partisinde Red Cat müdavimleri doyasıya eğlendi.. Haftanın 7 günü 16.00 ile 01.00 saatleri arasında faaliyet gösteren mekanın birinci yıl kutlaması oldukça renkli geçti.

Her hafta farklı dj'lerin performans sergilediği mekanda gece, İstanbul Nu Pera ve Çeşme Fun Beach'in başarılı ismi Dj Ozan Özturgay görev aldı. 250 kişi kapasiteli mekan, müşterilerin akşamları iş çıkışında yemek yiyebileceği ve ardından da kulüp müzikleriyle geceye devam edebileceği bir konseptte sahip. Bostanlının en hareketli noktasında yer alan mekanın müşteri portföyü de bir hayli nezih. Red Cat Bistro Lounge "içirenler" ve "doyuranlar" adı altında sunduğu değişik menüleriyle de dikkat çekiyor.

Red Cat'in ortakları Özalp ve Özben,düzenlenen özel gecede müdavimlerine bir de müjde verdi ve İzmir içerisinde şubeler açmayı düşündüklerini söyledi.


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Red Cat, Red Cat Bistro Lounge, Bora Özalp, Bülent Özben, İstanbul Nu Pera, Çeşme Fun Beach, Dj Ozan Özturgay, bostanlı bar, bostanlı gece hayatı, izmir etkinlik