Qualitasspa Markası İzmir'de

Wyndham Grand İzmir Özdilek, otel bünyesinde bulunan 2200 m² alana sahip Agamemnon Thermal SPA&Wellness Center’da 2003 yılından bugüne açık-kapalı havuzlar, termal havuz, jakuzi, sauna, Türk hamamı, aroma terapi, buhar odaları ve fitness center gibi imkanları ile hizmet sunmaktaydı.1 Eylül 2015 tarihi itibari ile Özdilek bünyesinde Eskişehir ve İstanbul’da Qualitasspa markası ile hizmet veren 3. merkez olarak Qualitasspa İzmir Agamemnon Termal Spa Wellness Merkezi ismi ile misafirlerine en üst seviyede spor, güzellik ve bakım hizmeti vermeye devam edecektir.

Uzakdoğu masajlarının da dahil olduğu masaj alternatifleri , kuaför, vücut , cilt bakımları ,ücretsiz açık ve kapalı otoparkı ve en son teknolojiye sahip android işlemcili fitness aletleri ile spor yapmayı eğlenceli ve keyifli bir hale getiren SPA merkezi, profesyonel hizmet ile otel misafirleri, kısa ve uzun dönem üye olan İzmirlilerin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Qualitasspa İzmir Agamemnon Termal Merkezi olarak İzmirlileri cazip üyelik ve masaj promosyonları ile kaliteli hijyenik bir ortamda tamamen misafir odaklı 5 yıldızlı bir hizmetten faydalanmaları için davet ediyoruz.

Daha detaylı bilgi ve rezervasyon için SPA Resepsiyona 0232 292 13 32 nolu telefondan ,wyndhamgrandizmir.com veya spa@ wyndhamgrandizmir.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Bakım & Masajlar
Sizin için vazgeçilmezleri birleştirdik mükemmel 2 alternatif bir arada …
Kese Köpük Masajı (30 dk.)+ İsveç Masajı (50 dk.) 235 TL yerine 189 TL
Öğrencilere 5 yıldızlı SPA Üyelik Fırsatı
6 Aylık Sınırsız Genç Üyelik Bireysel 1100 TL
6 Aylık Sınırsız Genç Çift Üyelik 1900 TL
*Promosyon 18-24 yaş arası öğrenciler için geçerlidir
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Qualitasspa izmir, izmir Qualitasspa, Wyndham Grand İzmir Özdilek, Agamemnon Thermal SPA&Wellness Center izmir, izmir Agamemnon Thermal SPA&Wellness Center, Qualitasspa İzmir Agamemnon Termal Spa Wellness Merkezi, izmir iş dünyası