Policeman ''EVA SIMONS'' İzmir'de!

Policeman şarkısı ile dünya müzik listelerinde yer alan ve Türkiye’de de oldukça beğenilen Eva Simons, Türkiye’de pek çok kaliteli event’e imza atan B&F INTERNATIONAL ‘ın Experience Series turnesi kapsamında ve Ana sponsor Ufuk AÇIKALIN iş birliğiyle İlk kez İzmir’e geliyor.27 Nisan 1984 Amsterdam doğumlu Eva Simons, söz yazarı, şarkıcı ve aynı zamanda dansçıdır. 5 sene önce “ TakeOver Control ” parçasının çıkışından beri yalnızca Amerika’da bir milyonun üzerinde indirilmiş, Youtube’da 30 milyonun üzerinde izlenmiş ve dünya çapında büyük bir dans parçası haline gelmiştir.

Bu parça ile Amerika onaylı Platinyum Ödülünü kazanmıştır. LMFAO, Afrojack ve Will.i.am gibi müzisyenlere yaptığı vokallerle tanınmıştır. Eva Simons’ın son zamanların hit şarkısı Policeman' i çok fazla duyuyoruz. Son single’ı ile güzel şarkıcı ortalığı adeta kasıp kavuran Eva Simons&Dance Show 11 Aralık Cuma günü Leman Kültür Bornava’da sahne alacak.

Gecede '' EVA SIMONS '' a host edecek isim ise ülkemizin en iyi dj’lerinden ödüllü parti ikonu ' Berk İNAL ' EVA SIMONS ve ekibine ev sahipliği yapacak.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER eva simons, leman kültür, izmir eğlence, izmir konserler, izmir etkinlik, berk inal, izmir dj, aralık etkinlikler, aralık ayı konserler