HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 26 Eylül 2017

Plus Leyla Kapılarını Açtı

Magazinizmir
İzmir Alsancak Pasaport’ta yer alan Leyla Fasl-I Cümbüş, el değiştirdi ve baştan aşağı her şeyiyle yenilenerek Plus Leyla adıyla yeniden hizmete açıldı.

İş adamı Bülent Gülçek’in sahibi olduğu, Jimmy Rüstem Çalağan Genel Koordinatörlüğünde kapılarını açan mekanın ilk gecesinde, müzik dünyasının tanınan ismi Gülay Eralp sahne aldı. 2 ay süren tadilat çalışmaları sonrası faaliyete geçen Plus Leyla, müşterilerini ilk olarak Cabaret ekibinin birbirinden renkli göz alıcı gösterileri ve danslarıyla karşıladı. 2 saat süren gösteri boyunca farklı kostümlerle danslar sergilenirken aynı zamanda kahkaha dolu kabare şovlar da gerçekleştirildi.

Gecenin ilerleyen saatlerinde sahne alan Gülay Eralp, güçlü sesiyle ve iddialı yorumuyla izleyenlerden beğeni topladı. Uzun yıllar İzmir gece hayatında şarkı söyleyen ve yaklaşık 7 senedir İzmir’in eğlence mekanlarından uzakta olan Eralp, ilk İzmir buluşmasında sevenleriyle hasret giderdi.Geceye slow şarkılarla başlayan ve heyecanlı olduğu gözlenen güzel şarkıcı, bir sure sonar hareketli parçalarla tempoyu yükseltti. Yeniden zmir’de olmaktan büyük mutluluk duyduğunu söyleyen Gülay Eralp, konuklara hareketli ve eğlence dolu saatler yaşattı.Haftanın 3 günü 3 başarılı solist eşliğinde kaliteli gecelere ev sahipliği yapacak olan Plus Leyla, yakın zamanda kadınlar matinesi de düzenleyecek.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN