Pandora Rose Koleksiyonu'nu İzmir'de Düzenlediği Özel Bir Davet İle Tanıttı

Dünyaca ünlü mücevher markası PANDORA, gelenekselle trendleri bir araya getirdiği pembe tonlardaki yeni koleksiyonu PANDORA Rose’un tanıtımını İzmir Alsancak PANDORA mağazasında gerçekleştirdiği özel bir davet ile tanıttı.PANDORA Türkiye Ülke Müdürü Sağnak Binzet’in ev sahipliğinde gerçekleşen özel davete aralarında Hatice Güner, İnanç Merdar, Gülnur Çalapkulu ve Gözde Solmaz’ın da yer aldığı İzmir iş ve cemiyet hayatının önde gelen isimleri katıldı.

Dünyaca ünlü mücevher markası PANDORA yeni sezonda yepyeni koleksiyonu "PANDORA Rose" ile kalite, dayanıklılık ve ışıltıyı pembe tonlarıyla buluşturuyor. Koleksiyonda klasikleşen tasarımlar sıcak ve romantik pembe renklerle güncellenerek günümüz stilini yansıtıyor. Işıltılı taşların güzelliğini öne çıkaran ve her ten rengine uyan "PANDORA Rose" tasarımları her stile feminen bir dokunuş katıyor.

Taşlı romantik fiyonklardan oluşan "Narin Duygular" ile çok sevilen "Parıltılı Kuş Tüyü" serisinin yanı sıra ışıltılı taşlarla bezeli dairesel modellerin yer aldığı markanın "İmza" serisi gibi klasikleşmiş PANDORA tasarımları, "PANDORA Rose" için yeniden yorumlandı. Geçerliliğini hiç kaybetmeyen stilleriyle benzersiz deneyimleri çağrıştıran kübik zirkon taşlarla süslü ve el işçiliğiyle üretilen eşsiz gümüş-bakır alaşım üzeri rose altın kaplama bu değerli parçalar, ışıltılarıyla göz kamaştırıyor.

Dünyada olduğu gibi Türkiye’de de markanın tutkunları ve moda severler tarafından ilgiyle takip edilen PANDORA’nın, "Sizin gibi Benzersiz" yeni koleksiyonlarıyla tanışmak için size en yakın PANDORA mağazasını ziyaret edebilir ya da daha fazla bilgiye ulaşmak ve ilham almak için www.pandora.net’i ziyaret edebilirsiniz.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Alsancak Pandora İzmir, İzmir Alsancak Pandora, Sağnak Binzet, Hatice Güner, İnanç Merdar, Gülnur Çalapkulu, Gözde Solmaz, İzmir Açılışları, İzmir Etkinlikleri, İzmir Cemiyet Hayatı