Pakize Suda ve Oya Aydoğan İzmirli Anneler İle Sohbete Geliyor

İzmir Optimum Anneler Günü bol kahkahalı keyifli bir söyleşi etkinliği ile kutlanıyor. Pakize Suda ve Oya Aydoğan neşeli sohbetleri ile Optimum ziyaretçileri buluşacak.Anneler Günü bu yıl da Optimum’da çok özel etkinlikler ile kutlanacak. Anneler bu özel günde hem keyifli alışveriş yapmanın tadını çıkaracak hem de çok sevdiği sanatçılarla yüz yüze sohbet imkânı bulacak.

Tadına doyulmaz sohbeti ile bu yılın sürpriz isimleri sevilen sanatçı Oya Aydoğan ve gazeteci Pakize Suda, Optimum’da anneler ile buluşacak. 10 Mayıs Pazar günü saat 16.00’da İzmir Optimum’da özel bir söyleşide ziyaretçiler ile buluşacak olan Oya Aydoğan ve Pakize Suda ‘kadın ve anne’ olarak yaşadıklarını kendine özgü yorumlarıyla Optimum ziyaretçileriyle paylaşacak. İkilinin neşeli ve çarpıcı deneyimleri, tüm kadınlara farklı bir Anneler Günü armağanı olacak.

Bol Kahkahalı Sohbet

İzmir Optimum Outlet’te düzenlenecek söyleşi ve imza günü etkinliğinde Pakize Suda ve Oya Aydoğan, Anneler Günü sohbetinin ardından sevenleri ile hatıra fotoğrafı da çektirecek.

 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Pakize Suda, Oya Aydoğan, İzmir, Optimum, Anneler Günü, özel etkinlik, sürpriz, kadın, anne, deneyim, izmir etkinlikleri, izmir cemiyeti