Özel Avrupa Derma Plus Dermatoloji Merkezi Açıldı

Özel Avrupa Derma Plus Dermatoloji Merkezi Kaya İzmir Thermal& Convention bünyesinde hizmete girdi.Merkezin açılış kurdelesini Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce, Kaya İzmir Thermal&Convention Genel Müdürü Muzaffer Tağıl birlikte kesti. Açılış, Electra Thermal&Spa merkezinin geleneksel ‘Sezona Merhaba Party’si ile devam etti.

Yüzlerce üyenin bir araya geldiği partide keyifli anlar yaşanırken Kaya İzmir Thermal& Convention Genel Müdürü Muzaffer Tağıl, yaptığı konuşmada üyeliklerle başlayan ve dostluğa doğru ilerleyen iletişimlerin temelinin atıldığı bir merkezde hizmet veriyor olmanın mutluluğunu duyduğunu belirtti.

Genel Müdür Tağıl,’’Her yıl düzenlediğimiz bir ‘’Sezona Merhaba Party’’ sin de daha siz kıymetli üyelerimizle birlikte olmaktan Kaya İzmir Thermal& Convention ailesi olarak mutluluk duyuyoruz. Açıldığımız günden bu güne kadar aramızda Electra Thermal&Spa merkezimize üye olan dostlarımız var. Mekanları mekan yapan içindeki bireyledir.

'Ailemizin günden güne büyüyor' şeklinde konuştu. Özel Avrupa Derma Plus Dermatoloji Merkezi’nin de Kaya ailesinin bünyesinde hizmet vermesinden dolayı gurur duyduğunu dile getiren Tağıl, "Cilt bakımı, zayıflama, Beslenme danışmanlığı, vücut bakımı, epilasyonunda bulunduğu çeşitli bakım hizmetleriyle misafirlerimizin beklentisini en iyi şekilde karşılayacağız" dedi.
Zeytin Sanat’ın seslendirdiği müzikler eşliğinde geç saatlere kadar süren eğlenceli gece dans gösterileriyle renklendi.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Özel Avrupa Derma Plus Dermatoloji Merkezi İzmir, Kaya İzmir Thermal& Convention İzmir, Güzelbahçe İzmir, Mustafa İnce, Muzaffer Tağıl, Electra Thermal&Spa Merkezi İzmir, Zeytin Sanat İzmir, İzmir etkinlikleri