Ozan 21 Mart'ta Yine Sahne Alıyor

Ozan Koçer’in Gittiği Her Yer Sallanıyor!... Ozan 21.03.2014 tarihinde İstanbul / Beyoğlu / Taksim'de New Shaker Club'de en yenisi Eski Sevgilim ile sevenleriyle buluşuyor. 
Ozan Koçer’in Gittiği Her Yer Sallanıyor!... Ozan 21.03.2014 tarihinde İstanbul / Beyoğlu / Taksim'de New Shaker Club'de en yenisi Eski Sevgilim ile sevenleriyle buluşuyor..

Ozan Koçer 14 Mart'ta, Sönmüyor Ateşimiz , Yansın Dünya , Boşuna Boşuna , Arkadaş, Zalimsin, Malum ve yepyeni Hit şarkısı İstanbul / Beyoğlu / Taksim'de New Shaker Club'de Türkiye’nin gözde starı Ozan Koçer genç popçunun 21 Mart Cuma akşamı İikinci durağı İstanbul / Beyoğlu / Taksim'de New Shaker Club'de olacak!... Ozan Koçer 21 Mart gecesi müziğe ve eğlenceye doyacaksınız diyerek hayranlarını İstanbul / Beyoğlu / Taksim'de New Shaker Club'de davet etti. Seyhan Müzik Etiketiyle çıkan albümü yüksek bir hızla zirveye çıkıp satış rekorları kıran ve listeleri alt üst ederek Top 20 ye hızla giriş yapan,Ozan Koçer ,Seyhan Müzik Menajerlik organizasyonun hazırlamış olduğu konser için, heyecanla konser anını ve o coşkuyu yaşamak için sabırsızlanarak hayranlarıyla buluşma anını heyecanla bekleyen Ozan KoÇer, 21 mart tarihinde bu seferde İstanbul / Beyoğlu / Taksim'de New Shaker Club'de Sallayacak!..

Ozan Koçer Managent Basın Danışmanı : Nalan Ersoy


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Ozan Koçer, Ozan Koçerin Sahnesi İstanbul Beyoğlu, Taksim New Shaker Club, Seyhan Müzik