Optimum'da Moonstar Family Şov

Yeni bir yıl için geri sayıma başladığımız bugünlerde Optimum 2015’i muhteşem bir show’la uğurluyor. Moonstar Family Dans Grubu 26 Aralık Cumartesi günü İzmir Optimum’da nefesleri kesecek.Işıl ışıl görüntüsüyle yeni yılı karşılamaya hazırlanan İzmir Optimum, muhteşem bir dans şova ev sahipliği yapacak. 26 Aralık Cumartesi günü saat 15:00 – 17:00 arasında gerçekleşecek olan Moonstar Family Dans Grubu gösterisine tüm Optimum ziyaretçileri davetli. Noel Anne - Noel Baba kostümleri ve muhteşem dans şovları ile Optimum’da coşkuyu zirveye taşıyacak grup, Optimum ziyaretçileri ile hatıra fotoğrafı da çektirecek. Yetenek Sizsiniz programı ile isimlerini tüm Türkiye’ye duyuran Moonstar Family performansları ile yine Optimum’da nefesleri kesecek.
Türkiye’nin uluslararası anlamda ilk Hiphop kültürü temsilcisi olan Moonstar Family,Optimum’da yeni yıl öncesi ziyaretçilere unutamayacakları bir gün yaşatacak.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Moonstar Family Dans Grubu İzmir, İzmir Moonstar Family Dans Grubu, İzmir Optimum Alışveriş Merkezi, İzmir Etkinlikleri