Optimum Yeni Yaşını Tuğba Özerk ve On binlerce Ziyaretçisi ile Kutladı

İzmir’in alışveriş dünyasına yeni bir yorum kazandıran Optimum Outlet, ikinci yıl coşkusunu karnaval havasında kutladı.Marka karması, bütün yıla yayılan kampanyaları, sosyal, kültürel ve sanatsal etkinlikleriyle herkesin buluşma noktası haline gelen Optimum, 2. yıl dönümünde ziyaretçilerine unutamayacakları bir yaş günü partisi yaşattı.
Optimum’da yıl dönümü karnavalı
Clown Art Festival Korteji özel kostümleri ile Optimum’da görsel şölen yaratırken ziyaretçiler, Optimum’un bu özel gününde animatörlerle bol bol fotoğraf çektirdi. Gün boyu Optimum’da coşku devam etti. İzmirli ünlü sanatçı Tuğba Özerk uzun bir aradan sonra hayranları ile Optimum’da buluştu. Buz pistinde mini bir konser veren ünlü yıldız, şarkılarını Optimum ziyaretçileri için seslendirdi. Genç sanatçı daha sonra sevenleri için albümünü imzaladı.

2. yaş gününe dev pasta
Başarılarla dolu bir yılı daha geride bırakan Optimum Outlet’in 2. yaş gününe özel dev pastayı Optimum Outlet Alışveriş Merkezi Müdürü Hilmi Noyan, Tuğba Özerk ve Alışveriş Merkezi çalışanları birlikte kesti. Optimum Yönetimi daha sonra yıl dönümü pastasını ziyaretçilere ikram etti.
Kanatlı melekler Optimum’u cennete çevirdi
Hepsi birbirinden güzel, kanatlı melekler Optimum’un 2. yaş gününde ziyaretçilere cenneti yaşattı. Güzel melekler Optimum’un 2. yıldönümüne özel hazırlanan hediyeleri misafirlere dağıttı.

Buz Pistinde Büyüleyen Gösteri
Yıldönümü kutlamaları buz pistinde de renkli görüntülere sahne oldu. Ülkemizi yurt dışında başarı ile temsil eden Selin Hafızoğlu ve başarılı buz pateni sporcuları çok özel bir gösteri gerçekleştirdi. Yıldız patenciler, izleyenlere unutamayacakları bir şov sundu. 

 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Tuğba özerk, optimum avm 2 yaını kutladı, optimum avm, optimumda kutlama, tuğba özerk ile optimum da kutlama, buz pateni gösterisi, optimumda karnaval coşkusu, magazin izmir haberleri, izmir magazin