Önce “Sev”indiler Sonra Duygulandılar

Özel İzmir SEV İlköğretim Okulu’nun sekizinci sınıf öğrencileri Okul Aile Birliği tarafından La Vie Nouvelle’de düzenlenen balo gecesinde mezuniyet coşkusu yaşadı. 97 öğrencinin mezuniyet sevinci yaşadığı gece ayrılık vaktiyle duygusal anlara sahne oldu Sev İlköğretim Müdürü Nilhan Çetinyamaç, öğretmenler ve velilerin yeraldığı balo gecesinde öğrenciler mezuniyetin tadını doyasıya çıkardı. Öğrencilere bundan sonraki eğitimlerinde başarılar dileyen Okul Müdürü Nilhan Çetinyamaç, mezunlarının ülkemizin, milletimizin aydınlık yüzü ve Atatürk’ün cumhuriyeti emanet ettiği gençler olduğunu belirterek, “SEV’den mezun olurken kişisel ve toplumsal sorumluluk bilincine sahip, özgüvenli, öğrenmekten keyif alan, donanımlı gençler olarak yaşamda yerinizi almak üzere hazırsınız” mesajını verdi.

Mezuniyet sevincini geç saatlere kadar aileleriyle ve arkadaşlarıyla dans ederek doyasıya yaşayan öğrenciler, gece sonunda arkadaşlarından ve öğretmenlerinden ayrılmanın burukluğunu yaşadılar.

Gece, mezunların SEV Marşı eşliğinde mezuniyet pastasını kesmesi ile sona erdi.


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Özel İzmir SEV İlköğretim Okulu, Mezuniyet, Parti, Kutlama, Veda, La Vie Nouvelle, Nilhan Çetinyamaç, Sev Kutlaması, Sev Veda Mezuniyeti