Nutella da Logosunu Kişiselleştirdi!

Coca-Cola’dan sonra Nutella da logosunu kişileştiren markalar arasına girdi.Nutella, on yıllar boyunca güne gecenin karanlığında başlayan ve büyük bir özveri ile çalışan fırıncıları onurlandırmak için özel bir kampanya yürütüyor. Kampanya için çekilen viral filmde Nutella fırıncıları, etiketlerinde marka logosu yerine kendi isimleri yer alan özel ambalajlarla karşılıyor. 2 dakikalık reklam filminin 45 saniyelik bir versiyonunun bu hafta içinde televizyon ekranlarında da gösterilmesi planlanıyor.

Kampanyanın online ayağında yayına alınacak bir Facebook uygulaması ile marka kullanıcılara, kendilerine özel etiketler oluşturabilme ve yapışkan etiketler üzerine çıktı alarak Nutella ambalajlarına uygulayabilme imkânı verecek.
Ürün ambalajlarındaki logoların kişiselleştirilmesi uygulamasını Türkiye’de ilk kez Coca-Cola geçtiğimiz günlerde hayata geçirmişti. 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER nutella, nutella haberleri, nutella reklamları, dünya reklamları, dünyada neler oluyor, marka kişiselleştirme nedir, yeni reklam çalışmaları, dünyadan haberler, markaların reklam stratejileri, marka kişiselleştirme nasıl oluyor, nutella nedir, Nutella da Logosunu Kişiselleştirdi